Wczytuję dane...
Model: 14519
Realizacja zamówienia: 72 godzin
Koszt wysyłki od: 12.99 PLN

Farba arganowo-keratynowa do brwi i rzęs Thuya 14 ml - Brown (ciemny i ciepły odcień brązu)

Unikalna farba do brwi i rzęs hiszpańskiej firmy Thuya. Zawiera olej arganowy, keratynę i aloes, które odpowiadają za jej pielęgnacyjne właściwości. Dzięki nim oraz delikatnemu aktywatorowi na bazie oleju arganowego w kremie lub wodzie, farby mogą być używane jako kuracja wzmacniająca.

Olej arganowy wnika w pory włosów i poprawia ich elastyczność i giętkość. Odżywia mieszki włosowe w fazie wzrostu, chroni przed nadmierną wilgocią , co z kolei przywraca połysk włosów. Ma również właściwości kosmetyczne: zawiera naturalne przeciwutleniacze, zachowuje naturalną równowagę wilgoci, spowalnia proces starzenia się włosów, wzmacnia i odżywia rzęsy i brwi.

Keratyna jest głównym budulcem włosów. Zastosowana w farbie ma za zadanie wzmocnić i odbudować.

Aloes działa łagodząco, nawilżająco oraz przeciwzapalnie.

  • bardzo ważne jest odpowiednie postępowanie z farbą. Otwierając opakowanie, należy zdjąć pierścień bezpieczeństwa i dopiero dokręcić zawór, który przebije folię zabezpieczającą. Dzięki temu unikniemy wyciekania farby oraz jej utlenienia. Przy każdym użyciu, należy pozbyć się utlenionej farby z dzioba i aplikować do kieliszka farbę w kolorze białym.

  • czas koloryzacji – 15 minut ( nie należy tego czasu skracać lub wydłużać )

  • przed koloryzacja zaleca się przemycie brwi płynem do demakijażu oczu Thuya na bazie wody.

Farbę rozrabiamy z aktywatorem w proporcji 1:1