Wczytuję dane...
Model: 14225
Realizacja zamówienia: 72 godzin
Koszt wysyłki od: 12.99 PLN

Puder akrylowy PORCELAIN Aba Group 30 g

Wysokiej jakości puder, będący jednym z podstawowych produktów stosowanych w metodzie akrylowej. Tworzy masę o subtelnym, mlecznym odcieniu bieli. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością i trwałością. Może być wykorzystywany do modelowania paznokci. Praca z nim nie stanowi najmniejszego problemu. Dzięki niebywałej miałkości i plastyczności jest łatwy w opracowywaniu, a do tego świetnie trzyma się płytki. W połączeniu z monomerem tworzy elastyczną masę, która bardzo przyjemnie rozprowadza się na paznokciach i w łatwy sposób opracowuje.

ZASTOSOWANIE: Zamoczyć końcówkę pędzla w płynie. Mokry pędzelek lekko zanurzyć w akrylu. Liquid w połączeniu z pudrem stworzy masę, którą należy nanieść na paznokieć i uformować.

Pojemność: 30 g

Uwaga!

Preparat może wywoływać podrażnienia oczu, skóry i układu oddechowego. W przypadku podrażnienia - przemyć obficie wodą i skontaktować się z lekarzem. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed światłem słonecznym. Chronić przed dziećmi. Produkt wyłącznie do użytku profesjonalnego.