Wczytuję dane...
Model: 13562
Realizacja zamówienia: 72 godzin
Koszt wysyłki od: 12.99 PLN

Zestaw ABA STARTER HYBRID - Medium

Specjalnie dla kobiet, które wiedzą czego chcą, przygotowaliśmy 3 kompletne zestawy do manicure hybrydowego. STARTER MINI, MEDIUM oraz PREMIUM. W każdym z tych pakietów znajdziesz te same produkty niezbędne do stylizacji paznokci, jednak różniące się ilością produktów lub standardem. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać odpowiedni dla siebie zestaw i cieszyć się jego możliwościami. 

Stawiasz swoje pierwsze kroki w stylizacji paznokci i nie wiesz jak do tego się zabrać? Zerknij tutaj �� Manicure hybrydowy zagwarantuje Ci idealny wygląd, pewność siebie oraz więcej wolnego czasu. Bez zadrapań, odprysków i poprawek przez 21 dni. Niezwykle prosta aplikacja pozwala na samodzielne wykonanie manicure hybrydowego w domu, uzyskując naturalny, piękny efekt.

 Jak wykonać manicure hybrydowy:

1. Przygotowanie płytki paznokcia – nadaj kształt paznokciom przy użyciu pilnika 100/180. Używaj do tego delikatniejszej strony. Płytkę paznokcia należy zmatowić bloczkiem polerskim, a powstały pył usunąć szczoteczką.
2. Po odpyleniu płytki odtłuść ją wacikiem nasączonym płynem Cleaner i w razie potrzeby zaaplikuj primer bezkwasowy w celu poprawienia przyczepności lakieru. Odczekaj kilka sekund, aż primer odparuje.
3. Zaaplikuj cienką warstwę bazy na całość płytki, pamiętając o dokładnym zabezpieczeniu wolnego brzegu paznokcia. Utwardź ją w lampie.
4. Po utwardzeniu nałóż pierwszą, cienką warstwę wybranego lakieru kolorowego Aba Group, zwracając uwagę na dokładne zabezpieczenie wolnego brzegu paznokcia i utwardź ją w lampie. Po utwardzeniu produktu zaaplikuj kolejną, cienką warstwę lakieru, która uwydatni głębię koloru i ponownie utwardź ją w lampie.
5. Teraz pozostaje już tylko nałożenie top No Wipe, by twój manicure był trwały i odporny na zarysowania. Pamiętaj o starannym zabezpieczeniu wolnego brzegu paznokcia i utwardź w lampie.
6. Po zakończeniu manicure użyj oliwki do skórek i GOTOWE!
CZY TO NIE JEST PROSTE?

W zestawie MEDIUM znajdziesz:

- Lampa do paznokci Aba Group  UV/LED 48W
- Waciki włókninowe bezpyłowe EXCLUSIVE - 500 szt
- 5 x BEZPIECZNY PAKIET pilnik do paznokci Aba Group WINGS 100/180 STANDARD szary
- Aceton Perfume Line Aba Group 100 ml
- Cleaner Perfume Line Aba Group 100 ml
- Patyczki drewniane do manicure Aba Group (100 szt.) - 9,5 cm
- Profesjonalny Primer BEZKWASOWY Aba Group 15 ml
- Oliwka Aba Group Wiśnia 15 ml
- Profesjonalny płyn do usuwania skórek Aba Group 15ml
- 2 x Sweet polerka mini blok Aba Group PÓŁKSIĘŻYC 100/180
- Pędzelek muszelka Aba Group - granatowa
- Lakier hybrydowy Aba Group 169 - 7 ml
- Lakier hybrydowy Aba Group 138 - 7 ml
- Lakier hybrydowy Aba Group 183 - 7 ml
- TOP NO WIPE Aba Group - 7 ml
- Baza Budująca - Clear Pink Fiber Base Aba Group - 7 ml
- Klipsy do ściągania hybrydy  10 sztuk - kolor wybierany losowo