Wczytuję dane...
Model: 9184
Realizacja zamówienia: 72 godzin
Koszt wysyłki od: 12.99 PLN

MEDISEPT Viruton Strong Koncentrat do mycia i dezynfekcji narzędzi 1L

Viruton Strong to wysoce skuteczny preparat do jednoczesnego mycia i dezynfekcji wszelkiego rodzaju termolabilnych i termostabilnych instrumentów chirurgicznych (za wyjątkiem endoskopów giętkich). Nowoczesna formuła gwarantuje doskonałe efekty czyszczące nawet przy wysokim obciążeniu białkowym w krótkim czasie działania. Viruton Strong posiada szerokie spektrum bójcze w bardzo niskich stężeniach użytkowych.

Zastosowanie inhibitorów korozji gwarantuje wysoką tolerancję materiałową instrumentarium oraz wyrobów medycznych i przyrządów laboratoryjnych ze szkła, porcelany, metalu, gumy i tworzyw sztucznych. Roztwór prperatu posiada przyjemny zapach. Aktywność nieużywanego oraz używanego roztworu roboczego wynosi 14 dni. Może byc stosowany w myjce ultradźwiekowej.

Cechy produktu:

·Przebadany zgodnie z nowymi normami dla środków dezynfekcyjnych (EN 14885)

·Wysoka tolerancja materiałowa (nie zawiera aldehydów)

·Szerokie spektrum mikrobójcze: bakterie, prątki, grzyby, wirusy, spory

·Wyjątkowe właściwości myjące

·Najniższe stężenie roztworu roboczego

·Łatwy w dozowaniu dzięki zintegrowanej miarce


Sposób użycia:

Koncentrat przed użyciem należy rozcieńczyć wodą. Instrumenty bezpośrednio po użyciu zanurzyć w roztworze. Wszystkie części i otwory muszą być całkowicie wypełnione roztworem. Nie łączyć z innymi środkami czyszczącymi lub dezynfekującymi. Przed pierwszym zastosowaniem preparatu Viruton Strong instrumenty należy umyć czystą wodą, aby nie doszło do kontaktu z innymi środkami. Pozostałości innych substancji w wannie mogą powodować w początkowej fazie stosowania mętnienie roztworu. Nie wpływa to na jakość procesu dezynfekcji, a jedynie na efekt wizualny. W przypadku użycia wody o dużym stopniu twardości na dnie roztworu może pojawić się delikatny osad. Nie zmienia to właściwości wyrobu i nie wpływa na jakość procesu dezynfekcji.


Skład:

  • 100 g zawiera:

·9,05 g N-(3-aminopropylo)-N-dodecylopropano- 1,3-diamina

·5,60 g Poli(oksy-1,2-etanodilo),alfa.-[2-(didecylmetyloamino)etylo]-omega -hydroksy-, propanian (sól)

·2,10 g 2(2- butoksyetoksy) etanol


Opakowanie: butelka 1l z dozownikiem