Wczytuję dane...
Model: 2607
Realizacja zamówienia: 72 godzin
Koszt wysyłki od: 12.99 PLN

MCCM  Dmae 3% - Ampułka 5ml

DMAE 3 % czyli Dimetyloaminoetanol substancja przeznaczona głównie do zwalczania starzenia się naskórka. Zwiększa elastyczność i jędrność skóry twarzy i szyi, znacznie poprawia jędrność wokół brwi, oczu i powiek.
Ampułka DMAE związana jest z kwasem hialuronowym, dzięki czemu pozwala osiągnąć doskonały efekt synergiczny w leczeniu odmładzającym zwiększeniu nawilżenia skóry przy jednoczesnym rozświetlaniu jej.
Substancja stanowi doskonałą ochronę przed uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki.

DZIAŁANIE:
skóra starzejąca się z przebrawieniami,
sucha
odmładzanie
działanie przeciw starzeniu się skóry
nawilżenie
rozjaśnienie - ujędrnienie
ochrona przed wolnymi rodnikami
poprawa elastyczności

ZASTOSOWANIE:
mezoterapia igłowa/ bezigłowa
dermarollery
sonoforeza
aquaforeza
ultradźwięki
jonizacja
elektroporacja

SPOSÓB UŻYCIA:
Ampułka przeznaczona do zabiegów z użyciem dermarollera, derma pena, mezoterapii igłowej, bezigłowej, sonoferezy, ultradźwięków i do stosowania zewnętrznego na skórę w pielęgnacji domowej.
Mezoterapia mikroigłowa: podanie preparatu w trakcie trwania zabiegu dla pełnej absorpcji substancji aktywnych w głąb skóry.
Mezoterapia bezigłowa, sonoforeza. ultradźwięki: podanie preparatu na obszar zabiegowy , następnie przystąpienie do pracy głowicą zabiegową.
Ampułka przeznaczona również do podania na skórę po zabiegach oczyszczających oraz po zabiegach przygotowujących skórę do absorpcji składniów aktywnych zawartych w ampułce.
Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu zawartości ampułki nałożyć na twarz, pozostaw do wchłonięcia.