Model: 1874
Realizacja zamówienia:
cena:
73000,00 PLN
Produkt dostępny!

Urządzenie kosmetyczne IModel-2150 IPL Light

IModel to najbardziej zaawansowane urządzenia kosmetyczne produkowane przez włoskiego producenta. Urządzenia IModel zaprojektowane zostały w taki sposób aby prowadzić operatora poprzez następne fazy zabiegów, ułatwiając obsługę i dobór odpowiednich ustawień spersonalizowanych do konkretnego Klienta. IModel doskonale sprawdzają się w gabinetach medycyny estetycznej oraz w najbardziej ekskluzywnych salonach kosmetycznych i gabinetach odnowy biologicznej, gdzie Klienci oczekują najwyższej jakości świadczonych usług. Najwyższą jakość i niezawodność potwierdza dwuletnia gwarancja. Przed dokonaniem zakupu możliwy jest pokaz możliwości urządzenia, a po zakupie zapewniamy szkolenie u Klienta.

Innowacyjne urządzenie włoskiej, cenionej w Europie marki IMODEL, wyposażone jest w filtr o kolorze czerwonym i pomarańczowym do usuwania zbędnego owłosienia. Można go stosować do każdego rodzaju skór, jest w stanie pracować przy trudnych do usunięcia owłosienia miejscach i delikatnych częściach ciała takich jak twarz, pachy czy pachwiny. Wykorzystuje pulsacyjne światło (IPL) i selektywną fototermolizę: światło jest absorbowane w zależności od koncentracji melaniny, więc im ciemniejsze i mocniejsze włosy, tym bardziej będzie on absorbować energię i zauważalny będzie lepszy wynik. Urządzenie posiada metodę powietrza chłodzącego, aby zapobiec zaczerwienieniu skóry lub uszkodzeniom powierzchni przez emitowane ciepło.

Na jasnej skórze stosujemy pomarańczowy filtr 600nm, natomiast na ciemnej czerwony filtr 620nm.

Dzięki dotykowemu wyświetlaczowi oraz zaprogramowanym instrukcjom do zabiegu, obsługa jest niezwykle łatwa. Dodatkowo przy użyciu kart magnetycznych, zaprogramować można serię zabiegów dla każdego klienta indywidualnie.

Do przeprowadzenia zabiegu usunięcia zbędnego owłosienia.

Przeciwskazania:
- otwarte rany,
- ciąża,
- opalona skóra (należy zaprzestać opalania, co najmniej 2-3 tygodnie przed zabiegiem),
- tatuaż,
- opryszczka (w przypadku depilacji wąsika),
- cukrzyca,
- epilepsja,
- bliznowce,
- bielactwo,
- łuszczyca,
- przyjmowanie retinoidów,
- leków światłouczulających,
- depilacja depilatorem, woskiem, pęsetą (zaprzestać 4 tygodnie przed zabiegiem),
- peeling (zaprzestać tydzeń przed),
- kolor włosów- włosy siwe i rude (brak reakcji na światło ze względu na brak melaniny we włosie),
- stosowanie ziół- dziurawiec, nagietek,
- skłonność do przebarwień,
- przyjmowanie leków obniżających krzepliwość (antykoagulantów),
- stosowanie kremu z retinolem (należy zaprzestać, na co najmniej 4 tygodnie przed zabiegiem)

Każdy filtr pozwala tylko na jedną długość fali. Światło emitowane przez lampę jest przekazywane zgodnie z funkcją wybraną dla potrzeby klienta. Aby rozpocząć poprawnie zabieg konieczne jest, ustawienie parametrów impulsów w zależności od tematu cech (typ skóry, rozmiar i kolor włosów), następnie należy umieścić w rękojeści filtr, przyłożyć odpowiednią stroną do miejsca zabiegowego i uruchomić impuls. Energia światła dociera do komórek odpowiedzialnych za rozwój włosa, a potem zamienia się w energię cieplną (ciepło), niszczy cebulki włosa i stopniowo zmniejsza ponowny wzrost. Pulsujące światło działa na włosy w fazie wzrostu (anagen), dlatego też konieczne jest powtórzenie zabiegu, kiedy włosy osiągną idealny etap, mniej więcej raz w miesiącu. Liczba zabiegów opiera się na indywidualnej reakcji skóry.

- baza,
- głowica,
- filtry,
- 4 ekrany,
- instrukcja,  
- przewód zasilający,
- okulary i karta pamięci.

Wymiary: D 480mmx S 520mm x W 1400mm